Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Sağlıksız su satan firmalar açıklansın
24 Temmuz 2012, 09:37

Sağlıksız su satan firmalar açıklansın

İçme suyumuzu da kirleten hileciler her gün binlerce zehirli damacanayı evlerimize servis ederken, vatandaşlar duruma öfkeli. Vatandaşlar, Kim bunlar? Neden isimleri açıklanmıyor? diyerek tepkilerini dile getirdi.

Gıda hilecilerinin eli suyumuza kadar uzandı. 55 farklımarkaya ait damacana suların 41'inde hayvan ve insan dışkılarında bulunan bakterilerin çıkması vatandaşı şaşkına çevirdi.
 
 İçme suyumuzu da kirleten hileciler her gün binlerce zehirli damacanayı evlerimize servis ederken, vatandaşlar duruma öfkeli. Vatandaşlar, "Kim bunlar? Neden isimleri açıklanmıyor?" diye sordu. Duruma el koyan sağlık Bakanlığı zehirli damacana sularını yakın takibe alırken; araştırmanın uzun süreceğinden endişe duyan vatandaşlar, "Bu işin şakası yok. Her gün su içiyoruz. En kısa sürede sağlığımızla oynayan firmaları açıklayın. Bize zehirli su içirenleri affetmeyin" dedi. 
 
SATIŞ SÜRÜYOR 
A Haber'den 10 ayrı laboratuvardan alınan su raporlarını isteyen Sağlık Bakanlığı, aynı zamanda kendi ekiplerini de gönderip yeni tahliller yaptırarak sorunun kaynağını tespit edecek. Fakat bu arada hileciler su satışına devam edecek! 
 
Kaynak: TAKVİM

Bu haber 1453 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg   
 • RSS
 • Diğer Haberler

  prev
  1 / 10
  next

  SİTE ANKET

  Sitemizi beğendiniz mi?
  ÇOK OKUNANLAR