Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Tarafın miadı doldu
04 Eylül 2012, 09:59

Tarafın miadı doldu

Son günlerde PKK aleyhindeki yazılarıyla dikkatleri çeken Yıldıray Oğurun Yazı İşleri Müdürlüğpünü bırakmasının ardından bugün de Orhan Miroğlu Taraf ile yollarını ayırdı.

Son günlerde PKK aleyhindeki yazılarıyla dikkatleri çeken Yıldıray Oğur'un Yazı İşleri Müdürlüğpü'nü bırakmasının ardından bugün de Orhan Miroğlu Taraf ile yollarını ayırdı. Miroğlu, 'bir zamanlar devletin yaptığı ancak sonradan vazgeçtiği psikolojik harekatı şimdi PKK'nın yaptığını' anlattığı, ‘Vur kendini dağlara’ başlıklı yazısının gazetede yayınlanmaması nedeniyle Taraf'tan ayrıldığını açıkladı.
 
Son dönemde Ahmet Altan'ın köşe yazıları başta olmak üzere manşet ve haberleriyle PKK yanlısı politika yürüten Taraf gazetesi, PKK'yı eleştiren Orhan Miroğlu'nun yazısına sansür uyguladı. Miroğlu'nun PKK'yı eleştirdiği yazısına sandür uygulayarak gazetede yayınlamayan Taraf, geçtiğimiz hafta da PKK'yı eleştiren yazılarıyla dikkatleri çeken Yıldıray Oğur'un Yazı İşleri Müdürlüğü'nü bırakmasıyla dikkatleri çekmişti.
 
TARAF'IN MİADI DOLDU
 
Konuyla ilgili olarak AHaber'e konuşan Orhan Miroğlu, Taraf gazetesine gönderdiği, ‘Vur kendini dağlara’ adlı son yazısının gazetede yer almadığını belirterek, “Taraf’ın benim için miadı doldu” dedi.
 
ROTAHABER

Bu haber 1223 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg   
 • RSS
 • Diğer Haberler

  prev
  1 / 10
  next

  SİTE ANKET

  Sitemizi beğendiniz mi?
  ÇOK OKUNANLAR