Sayfayı Yazdır | Pencereyi Kapat | Resimleri Göster


Sağlıksız su satan firmalar açıklansın


Açıklama: İçme suyumuzu da kirleten hileciler her gün binlerce zehirli damacanayı evlerimize servis ederken, vatandaşlar duruma öfkeli. Vatandaşlar, Kim bunlar? Neden isimleri açıklanmıyor? diyerek tepkilerini dile getirdi.
Kategori: Analiz
Eklenme Tarihi: 24 Temmuz 2012
Geçerli Tarih: 21 Ekim 2018, 16:26
Site: Hasbahce.org
URL: http://www.hasbahce.org/haber_detay.asp?haberID=1104


Gıda hilecilerinin eli suyumuza kadar uzandı. 55 farklımarkaya ait damacana suların 41'inde hayvan ve insan dışkılarında bulunan bakterilerin çıkması vatandaşı şaşkına çevirdi.
 
 İçme suyumuzu da kirleten hileciler her gün binlerce zehirli damacanayı evlerimize servis ederken, vatandaşlar duruma öfkeli. Vatandaşlar, "Kim bunlar? Neden isimleri açıklanmıyor?" diye sordu. Duruma el koyan sağlık Bakanlığı zehirli damacana sularını yakın takibe alırken; araştırmanın uzun süreceğinden endişe duyan vatandaşlar, "Bu işin şakası yok. Her gün su içiyoruz. En kısa sürede sağlığımızla oynayan firmaları açıklayın. Bize zehirli su içirenleri affetmeyin" dedi. 
 
SATIŞ SÜRÜYOR 
A Haber'den 10 ayrı laboratuvardan alınan su raporlarını isteyen Sağlık Bakanlığı, aynı zamanda kendi ekiplerini de gönderip yeni tahliller yaptırarak sorunun kaynağını tespit edecek. Fakat bu arada hileciler su satışına devam edecek! 
 
Kaynak: TAKVİM
http://haber.rotahaber.com/sagliksiz-su-satan-firmalar-aciklansin_291109.html

Sayfayı Yazdır | Pencereyi Kapat | Resimleri Göster